zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Sport 2010/2011

Dzień Sportu - 20.05.2011


W punktacji na najbardziej usportowion─ů klas─Ö  zwyci─Ö┼╝y┼éa klasa 1Lp zdobywaj─ůc Puchar Dyrektora Szko┼éy.


W poszczególnych konkurencjach zwyci─Ö┼╝ali:

Skok w dal ch┼éopców:

1. Mateusz Jó┼║wiak - 2mw

2. Patryk Krawiec - 1Lp

3. Mateusz Czerniak - 1Lp

Skok w dak Dziewcz─ůt:

1. Paulina Szczepaniak - 2j

2. Aneta Maciejewska - 2j

3. Aneta Krysińska - 2j

Pchni─Öcie kul─ů dziewcz─ůt:

1. Klaudia Pirucka - 1Lp

2. Paulina Szczepaniak - 2j

3. Karolina Ptaszyńska - 2j

Pchni─Öcie kul─ů ch┼éopców:

1. Rafał Derengowski - 2T

2. Łukasz Łyskawa - 2sw

3. Daniel Król - 2sw

Rzuty do kosza dziewcz─ůt:

1. Karolina Ptaszyńska - 2j

2. Paulina Kupska - 2j

3. Paulina Szczepaniak - 2j

Rzuty do kosza ch┼éopców:

1. Adrian Musiałowski - 1Lp

2. Mateusz Dogoda - 2Lp

3. Dawid Dopieralski - 1Lp

Strzały na bramkę:

1. Marcin Rolnik - 1Lp

2. Dawid Dopieralski - 1Lp

3. Dawid Strzemkowski - 1Lp

Wyciskanie sztangi:

1. Mateusz Świerkowski - 2sw

2. Bartosz Ceciel─ůg - 2sw

3. Piotr Mikołajczyk - 2mw

Bieg wahadłowy - dziewczęta:

1. klasa 2j

2. klasa 1lp

Bieg wahadłowy - chłopcy:

1. klasa 2sw

2. klasa 2mw

3. klasa 1Lp

Przeci─ůganie liny - dziewcz─Öta:

1. klasa 1Lp

2. klasa 2j

3. klasa 1d

Przeci─ůganie liny - ch┼éopcy:

1. klasa 2sw

2. klasa 2T

3. 1Lp


Fotorelacja z tej imprezy:



























Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej -

Słupca 5.04.2011r.


Nasza drużyna w tych zawodach zajęła 2 miejsce


Stoj─ů od lewej: Patryk Gwiazda 3T, Mateusz Ra┼║niewski 3Lp, Bartosz Bednarowicz 3Lp, Piotr Beker 3Lp, Mateusz ┼Üliwczy┼äski 3Lp, Bartosz Przyby┼éa 1Lp. W dolnym rz─Ödzie od lewej: Sebastian Jasiak 3Lp, Pawe┼é J─Ödrzejewski 2T, Marcin Szcze┼Ťniak 1T, Patryk Krawiec 1Lp.
















Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Prze┼éajowych - Zagórów 01.04.2011r.



W zawodach wystartowa┼éo 8 dziewcz─ůt i 8 ch┼éopców z naszej szko┼éy.

W kategorii dziewcz─ůt starszych 3 miejsce zaj─Ö┼éa Anita Maciejewska kl. 2j

W kategorii ch┼éopców starszych 1 miejsce zaj─ů┼é Rafa┼é Der─Ögowski z klasy 2T, a 3 miejsce Pawe┼é J─Ödrzejewski równie┼╝ z klasy 2T.



Fotorelacja z tych zawodów:










Anita Maciejewska kl. 2j




Rafał Deręgowski kl. 2T


Paweł Jędrzejewski kl. 2T


Uczniowie którzy uzyskali awans do Mistrzostw Wielkopolski 



Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej


29.03.2011r. odby┼é si─Ö mecz fina┼éowy o MIstrzostwo Szko┼éy w którym zespó┼é klasy 3T pokona┼é zespól klasy 3Lp

3T





3Lp












Mistrzostwa Szkoły w Piłce Koszykowej


21.01.2011r. odby┼é si─Ö mecz fina┼éowy o mistrzostwa szko┼éy w koszykówce. Zwyci─Ö┼╝y┼éa klasa 3Lp pokonuj─ůc w finale klas─Ö 1T


3Lp



1T




Mistrzostwa powiatu w pi┼éce siatkowej dziewcz─ůt i ch┼éopców -

Słupca 30.11.2011r.



W zawodach dru┼╝yna dziewcz─ůt i ch┼éopców zaj─Ö┼éy 4 miejsca














Mistrzostwa Powiatu w szachach - Słupca 24.11.2011r.


W mistrzostwach nasz─ů szko┼é─Ö reprezentowa┼éo 3 uczniów:


Marcin Nowak kl 3T - 2 miejsce

Martin Wi┼Ťniewski kl 3mw - 6miejsce

Paweł Szczepankiewicz kl 3sw -- miejsce 7-12

















Mistrzostwa powiatu w Pi┼éce No┼╝nej Halowej  - Zagórów 22.11.2010r.




W zawodach drużyna naszej szkoły zajęła 2 miejsce

Stoj─ů od lewej: Patryk Gwiazda 3T, Bartosz Przyby┼éa 1Lp, Dawid Kobylarek 2Lp, Mateusz Ra┼║niewski 3Lp, Marcin Szcze┼Ťniak 1T, Patryk Krawiec 1Lp,
W dolnym rz─Ödzie od lewej:Mateusz Przepióra 2Lp, Sebastian Jasiak 3Lp, Patryk Sobiegraj 2I, Pawe┼é J─Ödrzejewski 2T.







Mistrzostwa Rejonu Koni┼äskiego w Tenisie Sto┼éowym 

Kłodawa - 18.11.2010r.



W zawodach dru┼╝yna ch┼épców zaj─Ö┼éa 4 miejsce




Patryk Sobiegraj 2i  Piotr Jó┼║wiak 1j  Tomasz Sp┼éawski 1j ┼üukasz Winkowski 1j












Mistrzostwa Powiatu w Pi┼éce R─Öcznej ch┼éopców - Strza┼ékowo 5.11.2010r.



W zawodach nasza drużyna zajęła 4 miejsce




Rafa┼é Der─Ögowski 2T  Leszek Diupero 1m  Adam Perli┼äski 2m  Emil Lewandowski 1T  Dawid Smu┼Ťkiewicz 3T Martin Wi┼Ťniewski 3m  Dariusz Król 2i  Krystian Nowak 1T Damian Der─Ögowski 2i   ┼üukasz Gali┼äski 3m Szymon Nowak 1lp









Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Słupca 19.10.2010r.


W zawodach tych dru┼╝yna ch┼éopców zaj─Ö┼éa 2 miejsce a dru┼╝yna dziewcz─ůt 4 miejsce




┼üukasz Winkowski, Piotr Jó┼║wiak, Tomasz Sp┼éawski  - 2 miejsce



Marika Pluci┼äska, Dominika Kuczma┼äska, Renata Michlicka  -  4 miejsce

















Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski w Lekkoatletyce - 12.10.2010r -

                                                                                      -  Pozna┼ä  




W zawodach tych startowa┼éa uczennica naszej szko┼éy - Natalia Popiela          (100m pp┼é)   z klasy 1sw 


                 


na zdj─Öciu Natalia z Szymonem Zió┼ékowskim
















Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - 12.10. 2010r.
























Klasyfikacja ko┼äcowa dziewcz─ůt:


1miejsce - Renata Michlicka - kl. 2i

2miejsce - Dominika Kuczmańska - kl. 1sw

3miiejsce - Marika Plucińska kl. 1sw



Klasyfikacja ko┼äcowa ch┼éopców:


1miejsce - Piotr Jó┼║wiak kl. 1j

2miejsce - Tomasz Spławski kl. 1j

3miejsce - Łukasz Winkowski kl. 1j









Mistrzostwa Rejonu Koni┼äskiego w Lekkoatletyce 1.10.2010r - 

                                                        -   Kaczki ┼Ürednie

W zawodach tych uczniowie naszej szko┼éy uzyskali nast─Öpuj─ůce rezultaty:


Natalia Popiela kl.1sw - 2 miejsce w biegu na dyst. 100m ppł

sztafeta 4x100m (Mateusz Ra┼║niewski 3Lp,  Jakub Kuraszyk 3Lp, Micha┼é Nowak 2j,                                                     ┼üukasz Go┼édych 1i)   -  3 miejsce









Sztafetowe Biegi Prze┼éajowe - Zagórów - 29.09.2010r.




W Mistrzostwach Powiatu dziewczęta zajęły 5 miejsce a chłopcy miejsce 4
















Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce - Słupca - 17 09.2010r.

bieg na dystansie 400m  

Emilia Paluszewska - 2 miejsce

Monika Tomczak - 3 miejsce



bieg na dystansie 100m 

Mateusz Ra┼║niewski - 2 miejsce

bieg na dystansie 400m 

Mateusz Śliwczyński - 1 miejsce

Krzysztof Bylewski - 3 miejsce



bieg na dystansie 3000m

Rafał Deręgowski - 2 miejsce



W skoku w dal

Szymon Nowak - 2 miejsce

Patryk Krawiec - 3 miejsce



Sztafeta 4 X100m - 1 miejsce