zaloguj siŕ   |    zarejestruj siŕ   |    mapa strony   |

Finał roku szkolnego 2015/2016

27.06.2016

W pi─ůtek, 24 czerwca o godz. 8.30 rozpocz─Ö┼éa si─Ö uroczysto┼Ť─ç zako┼äczenia roku szkolnego 2015/2016.

Tegoroczn─ů uroczysto┼Ť─ç u┼Ťwietnili dostojni go┼Ťcie:

Starosta Powiatu S┼éupeckiego p. Mariusz Roga, Starszy Cechu Rzemios┼é Ró┼╝nych p. Leon Machowiak, Kierownik Cechu Rzemios┼é Ró┼╝nych p. Andrzej Machowiak, Prokurent - Dyrektor Finansowy MOSTOSTAL WECHTA p. Zygmunt Radosiewicz, Wiceprzewodnicz─ůca Rady Rodziców p. Ewa Babi┼äska.

Szczególnym punktem uroczysto┼Ťci by┼éo po┼╝egnanie Absolwentów Zasadniczej Szko┼éy Zawodowej.

W bie┼╝─ůcym roku mury szko┼éy opu┼Ťci┼éo 98 nowych fachowców w 15 zawodach: sprzedawca (17), elektromechanik pojazdów samochodowych (4), stolarz (3), operator obrabiarek skrawaj─ůcych (1), ┼Ťlusarz (16), elektryk (7), mechanik pojazdów samochodowych (12), fryzjer (11), kucharz (6), blacharz samochodowy (4), murarz tynkarz (2), monter instalacji i urz─ůdze┼ä sanitarnych (7), monter zabudowy i robót wyko┼äczeniowych w budownictwie (6), lakiernik (1), cie┼Ťla (1).

Tradycj─ů naszej szko┼éy sta┼éo si─Ö wyró┼╝nianie osób wspieraj─ůcych nasz─ů placówk─Ö w realizacji planów zwi─ůzanych z jej rozwojem.
Wa┼╝nym momentem cz─Ö┼Ťci oficjalnej by┼éo wr─Öczenie Honorowego Wyró┼╝nienia dla Cechu Rzemios┼é Ró┼╝nych w S┼éupcy, przyznanego przez organ prowadz─ůcy szko┼é─Ö oraz Dyrektora Stanis┼éawa Marka K┼éanieckiego.

Wyró┼╝nienie zosta┼éo przyznane w dowód uznania za prac─Ö na rzecz kszta┼écenia pracowników m┼éodocianych oraz owocn─ů wspó┼éprac─Ö na rzecz kszta┼écenia zawodowego.


 

Bardzo wzruszaj─ůcym momentem uroczysto┼Ťci by┼éo po┼╝egnanie odchodz─ůcej na emerytur─Ö, nauczycielki historii, wiedzy o spo┼éecze┼ästwie i kulturze -  p. Ma┼égorzaty Nowak.

Przy kilkuminutowych owacjach na stoj─ůco, bardzo lubian─ů Pani─ů profesor ┼╝egnali: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy oraz Spo┼éeczno┼Ť─ç Uczniowska.

W dowód uznania za ca┼éokszta┼ét osi─ůgni─Ö─ç dydaktyczno - wychowawczych, Stanis┼éaw Marek K┼éaniecki wr─Öczy┼é Nagrod─Ö Dyrektora Szko┼éy.

 

Pani Ma┼égorzata Nowak by┼éa wielokrotnie nagradzana, przyznana nagroda jest szesnast─ů tego typu. Dwukrotnie otrzyma┼éa Nagrod─Ö Kuratora O┼Ťwiaty.

Postawa i zaanga┼╝owanie p. Ma┼égorzaty Nowak znajduj─ů bardzo du┼╝e uznanie w┼Ťród ca┼éej spo┼éeczno┼Ťci naszej szko┼éy oraz rzeszy Absolwentów. Przez prawie cztery dekady pracy, tworzy┼éa pozytywny wizerunek edukacji w regionie.

Jest niew─ůtpliwym autorytetem dla uczniów, a swoj─ů prac─ů i pasj─ů do zawodu nauczyciela dla kole┼╝anek i kolegów, nie tylko z naszej placówki.

 

Ka┼╝da uroczysto┼Ť─ç zako┼äczenia roku szkolnego jest okazj─ů do nagrodzenia i wyró┼╝nienia uczniów, którzy swoimi wynikami i osi─ůgni─Öciami uplasowali si─Ö w ┼Ťcis┼éej czo┼éówce najlepszych.

Nagrodzeni zostali:

Nagroda Cechu Rzemios┼é Ró┼╝nych –  Dawid Pawlak, Natalia Domaradzka, Patryk Balcerek, Jakub Szlachetka, Mateusz Przyby┼é.

Nagroda Firmy Mostostal WechtaGrzegorz Urbaniak, Przemysław Zaradzki.


Za wzorowe zachowanie, bardzo dobre wyniki w nauce, 100 % frekwencj─Ö oraz aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éyAgata Nowak.
Za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauceKonrad Strzelczyk.

Za wzorowe zachowanie i dobre wyniki w naucePrzemys┼éaw Zaradzki, Pawe┼é Syty, Tomasz Szel─ůg, Pawe┼é ┼Üniegowski.

Za wzorowe zachowanie, dobre wyniki w nauce i aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éy Kamil Spycha┼éa.

Za wzorowe zachowanie i aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éyMateusz Fanrich, Kamil Wojciechowski, ┼üukasz Bartoszczyk.

Za bardzo dobre zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce Sandra Wydeft.

Za bardzo dobre zachowanie i dobre wyniki w nauceAngelo Staszak, Karolina Graczyk, Daria Maćkowiak, Emilia Kubiak, Krzysztof Działak, Kamil Fleciński, Dawid Pawlak, Natalia Domaradzka, Marek Zarenba, Mateusz Przybył, Arian Kowalski.

Za bardzo dobre zachowanie, dobre wyniki w nauce oraz aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éy Kinga Lach, Natalia Skrzydlewska.

Za bardzo dobre zachowanie i aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éySamanta Król, Eliza Ignaczak, Daria Dunaj, Mateusz Ol─Öcki.

Za dobre zachowanie i dobre wyniki w nauce Patryk Balcerek, Justyna Mi┼éowska, Sylwia Górniak.

Za dobre zachowanie i aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éy – Mateusz Rewers,

Za dobre wyniki w nauceOliwia Staszak.

Za 100 % frekwencj─ÖTatiana Warzych, Martyna Wi┼Ťniewska, Krzysztof Fr─ůtczak, Dominik G┼éogowski, Igor Paszek, Jacek Feliniak, Marcin Fabiszak.

Za aktywn─ů prac─Ö na rzecz szko┼éy Bartosz Kasprzak, Mateusz Pietru┼äko, Rafa┼é Konieczka, Anna D─Öbicka, Katarzyna Król, Ewa Rogali┼äska, Dominik Adamczewski, Justyna Mi┼éowska, Sebastian Derengowski, Patryk Ka┼║mierowski, Patryk Zamiara.

Za godne reprezentowanie szko┼éy w zawodach sportowych┼üukasz S─ůpolski, Kamila Kieliszak, Maciej Przygoda, Cezary Mrugalski.

Za szkoln─ů rywalizacj─Ö ENDOMONDOKrzysztof Ignaczak.

Za wzorow─ů postaw─Ö spo┼éeczn─ůSzymon Olek.

Laureaci konkursu na plakat ,,Pokonaj cukrzyc─Ö”Anna Urban, Sebastian Klocek, Patryk Ka┼║mierowski.

Laureaci konkursu ,,┼╗ycie i twórczo┼Ť─ç Henryka Sienkiewicza” – I miejsce – Cezary D┼éutkowski, Przemys┼éaw Zaradzki, II miejsce – Adrian Kowalewski, Konrad Strzelczyk, 3 miejsce – Bartosz Strzelczyk.

Najlepszy Czytelnik roku szkolnego 2015/2016 Agata Nowak.

Za godne reprezentowanie szko┼éy w regionalnym etapie XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP dla uczniów z zak┼éadów rzemie┼Ťlniczych „Bezpiecznie od startu” - Przemys┼éaw Medy┼äski, Adrian Rz─ůdzi┼äski, Dawid Pawlak.

Za godne reprezentowanie szko┼éy na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Techniki Samochodowej - Maciej Lach, Kamil Spycha┼éa, Konrad Strzelczyk.

Za godne reprezentowanie szko┼éy w Mi─Ödzywojewódzkim Konkursie o tytu┼é „Supertechnik Mechatronik” - Przemys┼éaw Zaradzki, Adrian Kowalewski, Piotr Stefa┼äski, Cezary D┼éutkowski.

Za godne reprezentowanie szko┼éy w finale wojewódzkim Ogólnopolskiego M┼éodzie┼╝owego Turnieju Motoryzacyjnego - Konrad Strzelczyk, Bartosz Strzelczyk, Kamil Wojciechowski.

Laureaci szkolnego konkursu matematycznego - Technikum: I miejsce – Przemys┼éaw Zaradzki , II miejsce – Sebastian Der─Ögowski, III miejsce – Piotr Jarmu┼╝.
Zasadnicza Szko┼éa Zawodowa- Norbert Kowalewski – I miejsce, Jakub Jarocki – II miejsce, Dawid Grzeczka – III miejsce.

Mi┼éym akcentem uroczysto┼Ťci by┼éo wr─Öczenie listów gratulacyjnych rodzicom uczniów, którzy osi─ůgn─Öli wysokie wyniki w nauce. Dyrektor Stanis┼éaw Marek K┼éaniecki w dowód uznania za trud wychowawczy i osi─ůgni─Öcia edukacyjne wr─Öczy┼é listy Pa┼ästwu:  El┼╝biecie i Tadeuszowi  Zaradzkim, Anecie i Kazimierzowi Nowakom, Dorocie i Markowi Strzelczykom.

Uroczysto┼Ť─ç zako┼äczy┼éa cz─Ö┼Ť─ç artystyczna przygotowana pod kierunkiem nauczycieli:

Ilony Tylskiej i Magdaleny Gwidek - K─Ödziory.

« inne aktualnoÂci